Serkan Kaya

03 Kasım 2017 Cuma

Serkan Kaya Jolly Joker
Mehmet Erdem

04 Kasım 2017 Cumartesi

Mehmet Erdem Jolly Joker
Emre Altuğ

10 Kasım 2017 Cuma

Emre Altuğ Jolly Joker
Volkan Konak

11 Kasım 2017 Cumartesi

Volkan Konak Jolly Joker
Çılgınlar Kulübü

17 Kasım 2017 Cuma

Çılgınlar Kulübü Jolly Joker
Soner Sarıkabadayı

18 Kasım 2017 Cumartesi

Soner Sarıkabadayı Jolly Joker
Funda Arar

24 Kasım 2017 Cuma

Funda Arar Jolly Joker
Gökhan Tepe

25 Kasım 2017 Cumartesi

Gökhan Tepe Jolly Joker

HAKKINDA

JOLLY JOKER KOCAELI
VİZYON
Jolly Joker Kocaeli, hem genç nüfusu, hem de dinamik gece hayatı ile dikkatleri üzerine çeken Kocaeli 'nde, eksikliği hissedilen, canlı performans mekanı açığını doldurmuştur.

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker Kocaeli ´nin birinci hedefidir.

Jolly Joker Kocaeli bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker Kocaeli ´nin en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker Kocaeli için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker Alaçatı, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

          

Copyright © 2017-2017. Jolly Joker Kocaeli. Tüm hakları saklıdır.